Junior Web Analyst

Szukasz pierwszego doświadczenia w karierze analitycznej?

Masz już przetarte szlaki w Google Analytics, Tag Manager i Data Studio, ale chcesz rozwinąć swoje umiejętności do wyższego poziomu?

Chcesz pracować przy ciekawych projektach w jednych z prężniej rozwijających się agencji digital w Polsce?

Jeśli odpowiedź brzmi 3x tak, to świetnie się składa – aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Junior Web Analyst!?

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie klienta w podejmowaniu decyzji dotyczących zarówno marketingu, jak i narzędzi analitycznych
  • Audyty analityczne
  • Wdrożenia funkcjonalności do narzędzi analitycznych
  • Naprawy narzędzi analitycznych
  • Raportowanie działań marketingowych

Wymagane umiejętności:

  • Podstawowa znajomość programowania (Javascript/C#/C++ – czasem jest wymagane napisanie prostego skryptu)
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania strony internetowej (HTML, CSS – bardziej czytanie, niż pisanie)
  • Umiejętne odczytywanie statystyk
  • Logiczne wnioskowanie
  • Dużo cierpliwości

Wymagana podstawowa znajomość narzędzi:

  • Google Universal Analytics
  • Google Tag Manager
  • Google Data Studio (bądź zamienne narzędzie do raportowania)
  • Google Sheets, Docs, Slides

Mile widziana znajomość narzędzi:

  • Google Optimize
  • Hotjar/CrazyEgg (heatmapy, nagrania ekranów)
  • Meta Business Suite (od strony konfiguracji technicznej)
  • Google Ads

Co oferujemy?

  • Dostęp do szkoleń Sprawny.Marketing
  • Możliwość ciągłego uczenia się (konferencje, wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia)
  • Możliwość pracy nad dużymi projektami, z dużymi brandami
  • Pracę w rozwijającym się zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Codzienne obiady
  • Dofinansowanie do karty multisport i ubezpieczenia
  • Preferencyjne warunki opieki medycznej
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Świetną atmosferę i zgrany zespół specjalistów

Poziom stanowiska: Junior

Model pracy: Praca na początkowym etapie stacjonarnie w naszym biurze w Poznaniu, po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej.

Widełki płacowe: 3900 – 4700 zł brutto

Tryb rekrutacji: Rekrutacja zdalna

Jeśli interesuje Cię praca w naszej agencji to zgłoś się już dziś! Prześlij nam swoje CV i napisz dlaczego chcesz do nas dołączyć.

Na zgłoszenia czekamy do końca grudnia.

Zastrzegamy, że odpowiadamy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Do usłyszenia!

MaxROY.agency