Marketing Manager

?Szukasz nowych wyzwań w swojej marketingowej karierze?

?Masz już doświadczenie w ogarnianiu marketingu i chcesz pogłębić swoje umiejętności?

?Chcesz pracować przy ciekawych projektach w jednych z prężniej rozwijających się agencji digital w Polsce?

? Jeśli odpowiedź brzmi 3x tak, to świetnie się składa – aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Marketing Manager! ?

Zakres obowiązków:

  • Realizacja kampanii marketingowych w wielu kanałach w oparciu o wyznaczone cele i dostępne zasoby agencji
  • Przygotowanie dodatkowych materiałów wspierających sprzedaż (np. dedykowane podstrony, prezentacje, case studies, content produktowy)
  • Organizacja zasobów, planowanie i realizacja większych projektów marketingowych wewnątrz firmy (np. webinar, konferencja, artykuł sponsorowany, udział w konferencjach)
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii/planów rozwoju
  • Analiza danych sprzedażowych, sytuacji rynkowej i trendów
  • Kontakt z partnerami marketingowymi
  • Przygotowywanie podsumowań dotyczących wyników marketingu

Odpowiedzialność na stanowisku:

  • Za realizację celów marketingowych agencji
  • Za spójność wizerunkową wewnątrz i na zewnątrz
  • Za projekty/akcje marketingowe/kampanie marki MaxROY

Wymagane umiejętności:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Marketingu lub Agencji
  • Kreatywne podejście i umiejętność tworzenia contentu marketingowego
  • Znajomość narzędzi marketingowych umożliwiająca planowanie i wspólną realizację kampanii marketingowych (Facebook, Instagram, Google Ads, e-mail marketing)
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy z różnymi typami ludzi
  • Umiejętność analizowania wyników działań marketingowych

Co oferujemy?

  • Dostęp do szkoleń Sprawny.Marketing
  • Możliwość ciągłego uczenia się (konferencje, wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia)
  • Możliwość pracy nad dużymi projektami, z dużymi brandami
  • Pracę w rozwijającym się zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Codzienne obiady
  • Dofinansowanie do karty multisport i ubezpieczenia
  • Preferencyjne warunki opieki medycznej
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Świetną atmosferę i zgrany zespół specjalistów

Poziom stanowiska: Regular

Model pracy: Praca na początkowym etapie stacjonarnie w naszym biurze w Poznaniu, po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej.

Widełki płacowe: UoP: 5650 – 7000 brutto
B2B: 6400 – 7600 netto

Tryb rekrutacji: Rekrutacja offline

? Jeśli interesuje Cię praca w naszej agencji to zgłoś się już dziś! Wypełnij formularz – prześlij nam swoje CV i napisz dlaczego chcesz do nas dołączyć.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia.

Zastrzegamy, że odpowiadamy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Do usłyszenia! ?

MaxROY.agency

Wypełnij formularz