Junior/Mid Social Media Manager

Szukasz miejsca, gdzie możesz zacząć albo rozwinąć swoją przygodę z Social Media, ucząc się od doświadczonych specjalistów?

Chciałbyś/chciałabyś poznać tajniki komunikacji marek w mediach społecznościowych, śledzić najnowsze trendy i rozwijać się w kreatywnym środowisku?

Chcesz pracować w agencji rekomendowanej przez sprawny.marketing?

Jeśli odpowiedź brzmi 3x tak, to świetnie się składa – aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Junior Social Media Manager!

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w opracowywaniu audytów oraz strategii Social Media,
  • pomoc w prowadzeniu komunikacji dla marek na kanałach takich jak: Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, Pinterest, X (Twitter),
  • wsparcie w prowadzeniu kampanii płatnych,
  • udział w projektach interdyscyplinarnych pod okiem doświadczonych specjalistów,
  • monitorowanie i analizowanie trendów w mediach społecznościowych.

Umiejętności:

  • chęć nauki i rozwijania się w dziedzinie Social Media,
  • podstawowa znajomość narzędzi takich jak Meta Ads, GA4,
  • otwartość na współpracę z pozostałymi działami (SEO, Content, PPC, Design),
  • zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • świetna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, lekkość pióra.

Mile widziane:

  • dobrze prowadzone własne Social Media,
  • doświadczenie w prowadzeniu profili / działania reklamowe,
  • znajomość narzędzi AI.

Co oferujemy?

  • dostęp do szkoleń sprawny.marketing,
  • możliwość ciągłego uczenia się (konferencje, wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia),
  • możliwość pracy nad różnorodnymi projektami pod okiem doświadczonych specjalistów,
  • codzienne obiady,
  • dofinansowanie do karty multisport i ubezpieczenia,
  • preferencyjne warunki opieki medycznej,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • swietną atmosferę i zgrany zespół specjalistów.

Poziom stanowiska: Junior / Mid

Model pracy: Praca stacjonarna w naszym biurze w Poznaniu

Widełki płacowe: UoP: 4 500 – 5 500 brutto

Jeśli interesuje Cię praca w naszej agencji, zgłoś się już dziś!

Prześlij nam swoje CV i napisz, dlaczego chcesz do nas dołączyć

adres: [email protected]

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2023 r.

Zastrzegamy, że odpowiadamy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Do usłyszenia!

MaxROY.agency