Specjalista Performance – Google Ads

W związku z rozwojem zespołu Performance, poszukujemy nowego specjalisty, który wesprze nas w realizacji celów dla naszych klientów. Specjaliści w naszym dziale zajmują się głównie obsługą kanału Google Ads w zakresie zarówno operacyjnym, jak i strategicznym.

Oczekujemy, że dzięki Twoim umiejętnościom i doświadczeniu, nasz dział performance stanie na jeszcze wyższym poziomie! Dołącz do nas i zostań częścią zespołu, który nie tylko realizuje projekty, ale także aktywnie wpływa na rozwój i kształtowanie strategii reklamowych klientów!

Pracując u nas masz:

  • Wpływ na działania z klientami: U nas masz realny wpływ na kształtowanie strategii reklamowych dla naszych klientów. Twoje pomysły i wizja są cenione, a Twoje zaangażowanie pozwoli skutecznie wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.
  • Swobodę działania i samodzielność: W naszej agencji ceni się kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji. Dajemy Ci przestrzeń do realizowania własnych pomysłów oraz wsparcie niezbędne do skutecznego zarządzania projektami.
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów: Dołączysz do zespołu doświadczonych specjalistów, gotowych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Razem tworzymy środowisko, w którym rozwijamy się wzajemnie, dając naszym klientom najlepsze rozwiązania.
  • Znanych specjalistów z branży na wyciągnięcie ręki: Pracujemy z wybitnymi specjalistami, co otwiera możliwość nauki od najlepszych i udziału w projektach znaczących dla branży marketingowej.
  • Twoje zdanie jest dla nas ważne: U nas każdy głos ma znaczenie. Doceniamy odwagę w wyrażaniu opinii i pomysłów. Twoje zaangażowanie i wkład są kluczowe dla sukcesu zespołu i naszej agencji.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i optymalizacja kampanii Google Ads: Projektowanie, uruchamianie i optymalizacja kampanii w Google Ads, włączając w to zarządzanie budżetem, analizę wyników i dostosowywanie strategii.
  • Analiza i raportowanie: Śledzenie efektywności kampanii, analiza danych oraz przygotowywanie raportów z wynikami i rekomendacjami dla klientów.
  • Konsultacje z klientami: Komunikacja i współpraca z klientami w celu zrozumienia ich celów i potrzeb oraz proponowanie strategii reklamowych, które spełniają ich oczekiwania, wraz ze wsparciem dedykowanego Project Managera.
  • Monitorowanie trendów i nowości: Śledzenie nowości i trendów w branży SEM, uczestnictwo w szkoleniach i doskonalenie umiejętności, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania.
  • Czynny udział w rozwoju działu performance: Aktywne uczestnictwo w procesach rozwoju działu performance, w tym udział w spotkaniach zespołowych, dyskusje nad nowymi strategiami i pomysłami, a także dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w celu ciągłego podnoszenia poziomu kompetencji zespołu.
  • Udział w kreowaniu strategicznego podejścia do klienta: Współpraca z zespołem w opracowywaniu strategicznych podejść do obsługi klienta, identyfikowanie ich potrzeb i celów biznesowych, a następnie proponowanie spersonalizowanych strategii reklamowych, które efektywnie wspierają osiąganie tych celów. Zdobycie głębokiego zrozumienia branż klientów oraz ich rynku będzie kluczowe dla sukcesu w tej roli.

Doświadczenie:

  • Minimum rok praktyki w projektowaniu, monitorowaniu i optymalizacji kampanii w platformie Google Ads. Sprawne odnajdywanie się w panelu Google Ads.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics 4, do interpretacji danych i podejmowania decyzji opartych na ich analizie.
  • Zdolność do opracowywania efektywnych strategii reklamowych, tworzenia przekonujących treści i optymalizacji kampanii pod kątem wyników.
  • Umiejętność samodzielnego działania, zarządzania projektami, podejmowania decyzji oraz efektywnego działania w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Certyfikaty Google Ads oraz Microsoft Advertising
  • Doświadczenie w innych platformach reklamowych
  • Doświadczenie w pracy agencyjnej

Oferujemy:

  • Kompletny zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania obowiązków służbowych. Dostaniesz od nas komputer oraz niezbędne akcesoria, które umożliwią Ci sprawną pracę.
  • Dostęp do całej oferty szkoleń marketingowych Sprawnego Marketingu oraz platformy sprawny.premium.
  • Dbamy o Twój komfort i pełny brzuch, zapewniając codzienne obiady, które umożliwią Ci pełne zaangażowanie w pracę, bez konieczności myślenia o przygotowywaniu jedzenia.
  • Umożliwiamy dostosowanie harmonogramu dnia pracy do Twoich potrzeb, możesz zacząć pracę między 7:00 – 10:00.
  • Hybrydowy tryb pracy po zakończeniu okresu próbnego. Minimum 2 dni w tygodniu pracujemy z biura.
  • Dofinansowanie do karty multisport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Preferencyjne warunki opieki medycznej LUXMED
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Dołączysz do zgranej ekipy specjalistów, gdzie panuje inspirująca atmosfera, a praca to prawdziwa pasja.
  • Możliwość rozwoju zgodnie z Twoimi predyspozycjami i ambicjami.

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią maxroy, gdzie innowacja i kreatywność mają znaczenie. Oferujemy dynamiczną pracę w otwartej, przyjaznej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

CV + ewentualnie krótki opis Twojego doświadczenia prześlij na adres : [email protected] z dopiskiem REKRUTACJA w tytule.

Nie zapomnij o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MaxROY.agency SP. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Specjalista Performance.